Úvod » Total » TOTAL ORITES DS 270 200L


        

TOTAL ORITES DS 270 200L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@move4u.cz.

 

Výrobce: TOTAL

Syntetické Syntetické mazivo s přirozeným mazivem pro fyzické vlastnosti przeciwzu proti Snip, založený na polyetylénu.
APLIKACE
Mazání hyper kompresory až ethylenu v jednom průchodu. Splňuje požadavky na výrobu polyetylénu určeného do potravin. ORITES DS 270 byl testován a schválen Burckhardt Compression na vysokých tlaků (> 3000 bar).
Hodně z prodloužení životnosti obalu. Vysoký olejový film ethylenu a dobrá mazivost. nesplacené tlak viskozita. Dobrý chování v polyetylénu. Uvolnění finální výrobek, který je bezbarvý a bez zápachu, styk s potravinami.
ÚDAJE
ISO 6743-3B, třída DGC (plyny s vysokou rozpustnost v minerálním oleji, snížení viskozity). ORITES DS 270 je registrován NSF-H1 (číslo 133732) jako prostředek pro náhodný kontakt s potravinami. ORITES DS 270 je polyglykol na bázi oleje za vyrobené ze složek uvedených ve směrnici 2002/72 / ES o plastových materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami. s ORITES ORITES DS 270 DS 270 bylo testováno a schváleno Burckhardt komprese pro použití ve vysokotlakých kompresorů.
Soulad s právními předpisy o obalové materiály pro potraviny, platné ve většině evropských zemí (konzultujte s námi) a FDA (USA). Tento produkt je rozpustný ve vodě, není mísitelná s uhlovodíky a je kompatibilní pouze s barvami na bázi epoxidových. Kompatibilita s elastomery je dobrá s výjimkou polyuretanu

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.