Úvod » Total » TOTAL COOLELF MPG SUPRA 208L


        

TOTAL COOLELF MPG SUPRA 208L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@move4u.cz.

 

Výrobce: TOTAL

chladící kapalina / nosič tepla 

COOLELF MPG SUPRA je kapalina na bázi monopropylenglykolu a organické inhibitory koroze, které jsou určeny pro chladicí systémy a přenosu tepla. Může být použit v potravinářském průmyslu. Rozdíly ve formulaci je, že neobsahuje žádné anorganické látky (fosfáty, aminy, dusitany nebo silikáty), čímž se zvyšuje doba provozu systému a zvýšenou ochranu jako jeho jednotlivých složek.


Použití

Přenos tepla, jako jsou chladicí systémy, vytápění a chlazení: - farmaceutickém i zemědělsko-potravinářského průmyslu, - tepelných a energetických zařízení. s COOLELF MPG SUPRA je mísitelný s jinými chladicími kapalinami na bázi monopropylenglykolu nebo monoethylene. V tomto případě změnit rozsah provozní teploty. Před naplněním systém, který byl již dříve jiný produkt, by měl být systém propláchnout, aby se zabránilo negativním dopadům produktu z předchozího stupně.


mezinárodní specifikace

COOLELF MPG SUPRA je v souladu s následujícími specifikacemi : - AFNOR NF R 15-601 - ASTM D 4356 - BS 6580 

VÝHODY

Díky své specifické organické protikorozní ochrany poskytované tekutiny COOLELF MPG SUPRA je mnohem lepší, než to je, když chladící kapalina. s mimořádnou tepelnou stabilitou COOLELF MPG SUPRA zabraňuje tvorbě tvrdých ložisek nerostných surovin, zejména na stěnách a hlavy válců trubice chladiče a ohřívače, což má za následek: - pro udržení dobrého výměny tepla - zachování výkonnostních charakteristik tekutiny - snižuje riziko eroze (což je výsledkem tvrdé oběhu vkladů) - čistota systému. Vlastnost "prodloužené života" se rozumí tekutina, že tekutina může být použita delší a méně často vede k nižším nákladům.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.