Úvod » Shell » SHELL RIMULA R6 LM 10W-40 20L


    

SHELL RIMULA R6 LM 10W-40 20L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@move4u.cz.

 

Výrobce: SHELL

Specifikace a schválení R6 LM 10W-40

ACEA: E7, E6, E4-99 API: CI-4, CH-4, CG-4, CF-4 Caterpillar ECF-1-A   Cummins : CES 20077   DAF: splnuje ACEA E6 & E4-99   MACK EO-M+   MAN: M 3477, M 3271-1 MB: 228.51, 226.9 MTU: Category 3.1 Renault Trucks RD-2 Volvo : CNG, VDS-2 Vyhovuje požadavkum: JASO DH-2

Shell Rimula R6 LM - aktivní ochrana motoru vylepšenou technologií jedinečných "low-SAPS" přísad, společně s novým unikátním proti-otěrovým systémem.  Syntetický základový olej společně s nejnovějšími přísadami zajištuje prodloužení životnosti motoru i oleje.

Výhody při používání motorového oleje Shell Rimula R6 LM

 • Méně údržby. Shell Rimula R6 LM vyhovuje požadavkům pro dlouhé výměnné intervaly předních výrobců motorů jako jsou Mercedes-Benz, MAN, DAF, Volvo, Renault a dalších. Tento olej lze použít do nejnovějších motorů Euro 5, stejně jako do starších motorů.
 • Kompatibilita se zařízeními snižující emise. Zdokonalená formulace s nízkým obsahem popela, pomáhá snižovat zanášení přídavných zařízení určených ke snižování obsahu škodlivých spalin, čímž umožnuje plnění emisních limitu a lepšího využití paliva.
 • Ochrana před otěrem a tvorbou úsad. Unikátní technologie přísad zabezpečuje vysokou čistotu pístu, což je důležitý faktor pro dlouhou životnost motoru. Jedinečné přísady zaručují ochranu motoru proti opotřebení, což umožnuje vyhovět výkonnostním požadavkům vetšiny evropských, amerických a japonských výrobců motorů.
 • Úspora paliva. Používání oleje Shell Rimula R6 LM přispívá ke snižování spotřeby paliva ve srovnání s oleji vyšších viskozitních tříd.

Použití

 • Težká silniční doprava. Obzvláště vhodný do širokého spektra aplikací v dopravní technice využívající moderní nízkoemisní motory Mercedes-Benz, MAN, DAF a další. Lze ho použít k optimalizaci olejového hospodářství při smíšeném vozovém parku s Euro 2,3,4 a 5 motory.
 • Použití v nízkoemisních motorech. Shell Rimula R6 LM splňuje nejnovější specifikace vetšiny výrobců pro Euro 4,5 motory a převyšuje výkonnostní požadavky norem ACEA E6 a API CI4.
 • Použití v CNG motorech. Shell Rimula R6 LM je schválen pro použití v autobusech a nákladních vozech vybavených motory, které spalují 100% CNG, výrobců jako Mercedes-Benz, MAN a Volvo.

 


Prosím kontaktujte nás pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.