Úvod » Molykote » MOLYKOTE BG-20 bal. 1 KG


        

MOLYKOTE BG-20 bal. 1 KG

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@move4u.cz.

 

Výrobce: MOLYKOTE

Molykote® BG-20Polyester syntetické kombinace mazivo z kov / kov esterového oleje (esenciální) ve velmi širokém rozmezí teplot (- od -45 do + 180 ° C krátkodobě až 200 ° C), vysoké rychlosti (000 - 750 mm / min) a vysokému zatížení, a dlouhodobé mazání valivých ložisek.
Lithium zahušťovadlo a inhibitory oxidace a EP zaručují nízkou viskozitu a umožňují rozšířené používání tuku ložisek ventilátory, ložisek a spojek, průmyslové stroje pracující při vysokých rychlostech a teplotách. Také se používá pro mazání axiálních ložisek, nábojů kol, strojů dřevařský průmysl, oběhová čerpadla pro teplou vodu pracuje v nepřetržitém pohybu.
Grease Molykote Dow Corning BG-20 neobsahuje olovo ani nikl použitý pro mazání oběhových čerpadel nemají vyschnout během dlouhé letní přestávce, je rovnoměrně rozložen v placentě a poskytuje dlouhodobou mazání všech dílů.Grease Molykote BG-20 aplikován na čistý povrch pomocí štětce, špachtle, ruční nebo automatické dávkovače. Mazivo nemíchejte s jinými mazivy. Může být použit v centrálních mazacích systémech.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.