Úvod » Klüber » Klüberbio EG 2-150


        

Klüberbio EG 2-150

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@move4u.cz.

 

Výrobce: KLUBER

Klüberbio EG 2 oleje jsou biologicky rozložitelná převodové oleje na bázi syntetických esterů oleje.

Ty obsahují 90% z obnovitelných surovin a jsou v souladu s evropskou ekologickou značkou.

Ekoznačka EU je značka vynikajících environmentálních vlastností, která je udělována výrobkům a službám, které splňují vysoké standardy ochrany životního prostředí po celou dobu jejich životního cyklu: od těžby surovin, k výrobě, distribuci a likvidaci.

Dosažení certifikace ekoznačku EU poskytuje majitelům plavidel a / nebo operátory s nezávislým jistotu, že výrobek dosahuje požadavky US EPA je pro klasifikaci jako ekologicky přijatelného lubrikantu (EAL). Proto tyto vysoce výkonné maziva splňovat biologické rozložitelnosti, minimálně toxické a non-bioakumulačním potenciálem normy stanovené v příloze A VGP US EPA (Vessel General Permit).

Klüberbio EG 2 oleje vykazují vysokou střihovou stabilitu, a jsou-li vystaveny vysokým zatížením vytvoření pevné hydrodydamic olejový film i. Mají vysokou odolnost proti otěru a chrání ozubení spolehlivě proti vibrační poškození i při vysokém zatížení ve špičce.

 

Výhody pro vaši aplikaci

  • V souladu s požadavky na životní prostředí přijatelná maziva, jak jsou definovány v příloze A EPA 2013 VGP (plavidle Obecné povolení)

  • Nakonec biodegradabilní a není toxický pro vodní organizmy snižují dopad na životní prostředí v případě úniku

  • Klüberbio EG 2 oleje mají vysokou odolnost proti otěru a chrání ozubení spolehlivě proti vibrační poškození i při vysokém zatížení ve špičce

  • Standardní NBR a FKM elastomery předních výrobců těsnění spojovací hřídele jsou odolné vůči a schváleny pro použití s ??Klüberbio EG 2 oleje, zabraňuje únikům a nečistoty

 

 

Prosím kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.