Úvod » Motorové oleje » CASTROL ENDURON LOW SAPS 5W-30 20L


        

CASTROL ENDURON LOW SAPS 5W-30 20L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@danoil.cz.

 

Castrol Enduron Low Saps 5W-30 je syntetický motorový olej pro nákladní automobily speciálně formulovaný tak, aby splnil požadavky na prodloužené výměnné intervaly a požadavky emisních norem Euro 4 a Euro 5. Jeho formulace Low SAPS, tzn. snížený obsah sulfátového popela, fosforu a síry, pomáhá chránit systémy následné úpravy výfukových plynů moderních nákladních automobilů a autobusů. Castrol Enduron Low SAPS 5W-30 lze stejně tak použít ve starších nákladních automobilech, autobusech, stavebních a zemědělských strojích, které požadují motorový olej této výkonnosti.

Produktová řada Castrol Enduron™ obsahuje kvalitní syntetické oleje pro dieselové motory, jejichž složení poskytuje vozům vysokou úroveň ochrany motoru a zároveň dovoluje maximalizovat servisní intervaly. Uplatní se u nákladních vozů, linkových i dálkových autobusů, lehkých i těžkých užitkových vozidel či u stavební a zemědělské techniky.

Specifické vlastnosti oleje:

• Na maximum prodloužené intervaly výměn olejů u Euro 4 a Euro 5 a ochrana pro dieselové motory prodlužují provozní dobu vozidel a snižují servisní náklady

• Univerzální použití pro celý vozový park nákladních automobilů, autobusů i dodávkových vozidel

• Prodloužená životnost motoru díky pokrokové technologii firmy Castrol

• Redukuje opotřebení motoru a podporuje čistotu motoru

• Snížený obsah sulfátového popela, fosforu a síry

Mísitelnost:

Castrol Enduron Low Saps 5W-30 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Výkonové třídy, specifikace:

SAE 5W-30ACEA E6/E7API CI-4MAN M3477MB-Approval 228.51RVI RLD-2, RXDVolvo VDS-3Plní požadavky prodloužených výměnných intervalů motorů DAF MX Euro 4 a Euro 5.

 

Prosím kontaktujte nás pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.