Úvod » Motorové oleje » CASTROL ENDURON LOW SAPS 10W-40 5L


        

CASTROL ENDURON LOW SAPS 10W-40 5L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@danoil.cz.

 

Castrol Enduron Low SAPS 10W-40 je syntetický vysoce výkonný motorový olej pro nákladní automobily speciálně vyroben tak, aby vyhovoval přísným požadavkům poslední generace motorů normy Euro 4, u kterých jsou kladeny vysoké nároky na nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry (low SAPS). Zvláště byly zohledněny požadavky firem MAN a Mercedes Benz. Syntetický olej Castrol Enduron Low SAPS splňuje jak požadavky výrobců motorů na prodloužený interval výměny oleje, tak i požadavky motorů na emisní normy Euro 4 a Euro 5, pro které je zásadní snížení emisních limitů.

Produktová řada Castrol Enduron™ obsahuje kvalitní syntetické oleje pro dieselové motory, jejichž složení poskytuje vozům vysokou úroveň ochrany motoru a zároveň dovoluje maximalizovat servisní intervaly. Uplatní se u nákladních vozů, linkových i dálkových autobusů, lehkých i těžkých užitkových vozidel či u stavební a zemědělské techniky.

Specifické vlastnosti oleje:

• Nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry (low SAPS)

• Splňuje požadavky výrobců motorů na prodloužený interval výměny oleje

• Splňuje požadavky motorů na emisní normy Euro 4 a Euro 5

• Redukuje opotřebení motoru a podporuje čistotu motoru

Mísitelnost:

Castrol Enduron Low SAPS 10W-40 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Výkonové třídy, specifikace:

SAE 10W-40ACEA E6/E7MAN M3477MB-Approval 228.51RVI RXD/RLD-2Scania Low AshVolvo VDS-3Splňuje požadavky prodloužených výměnných intervalů DAF

Prosím kontaktujte nás pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.