Úvod » Motorové oleje » CASTROL ENDURON LOW SAPS 10W-40 20L


        

CASTROL ENDURON LOW SAPS 10W-40 20L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@danoil.cz.

 

Výrobce: CASTROL

Třída SAE: 10W-40 ,Výkonové třídy, specifikace: ACEA E4, E6, E7 ,  MB 228.5/228.51

MAN M 3277 pro CRTTM / M 3477, RVI RXD / RLD-2 ,Volvo VDS 3

Castrol Enduron Low SAPS by speciálně vyroben tak, aby vyhovoval přísným požadavkům poslední generace motorů normy Euro IV, u kterých jsou kladeny vysoké nároky na nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry (low SAPS). Zvláště byly zohledněny požadavky firem MAN a Mercedes Benz.

Syntetický olej Castrol Enduron Low SAPS splňuje jak požadavky výrobců motorů na prodloužený interval výměny oleje, tak soulad s normou Euro IV, pro kterou je zásadní snížení nebezpečných emisí.

Specifické vlastnosti:

  • · Složení s nízkým obsahem sulfátového popela, fosforu a síry (low SAPS) dle normy Euro IV zajišťuje dokonalou čistotu výfukového systému snížení zatížení životního prostředí nebezpečnými emisemi.
  • · Prodloužené intervaly výměny oleje podle specifikací výrobců motorů snižují nároky a náklady na průběžnou údržbu.
  • · Zabraňuje usazování sazí z nedokonalého spalování a vzniku usazenin. Olej tak chrání motor před opotřebením po celou dobu prodloužené životnosti oleje a zajišťuje čistotu celého motoru.

Castrol Enduron Low SAPS je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

 

 

 

Prosím kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.