Úvod » Motorové oleje » CASTROL ALPHA SP 100 20L


        

CASTROL ALPHA SP 100 20L

Dotazy ohledně cen a dostupnosti zboží zasílejte prosím na e-mailovou adresu klara@danoil.cz.

 

Výrobce: CASTROL

Charakteristika

Kvalitní maziva z řady převodových olejů Castrol Alpha™ SP (dřívější název Energol™ GR-XP) jsou založena na vysoce rafinovaném minerálním oleji, který je obohacený technologií vysokotlakých (EP) aditiv, a zajišťuje dobrou tepelnou stabilitu a odolnost vůči zátěži. Systém vysokotlakých aditiv poskytuje vysokou odolnost vůči zátěži, ale je navržený také pro účely ochrany proti mikroskopickému opotřebení. Ochrana proti mikroskopickému opotřebení, známá také jako ochrana proti důlkové korozi (micropitting), je zásadní pro prevenci destruktivního opotřebení na mikroskopické úrovni a tím také pro prodloužení životnosti převodů a splnění vzrůstajících požadavků na menší a výkonnější převodovky.

Použití

Oleje řady Alpha™ SP se doporučují pro mazání průmyslových převodovek s využitím nucené cirkulace nebo rozstřiku a mazání v olejové lázni. Mohou být používány pro mazání čelních ozubených kol a šikmozubých čelních kol a pro mírněji zatěžované šnekové převody. Oleje v této řadě mají velmi dobré viskozitní vlastnosti, které zajišťují, že startovací točivé momenty nejsou ve studených provozních podmínkách nadměrně vysoké. Aditiva jsou kompatibilní s železnými a neželeznými kovy, které se používají v průmyslových převodovkách. Řada Alpha™ SP je kompatibilní s většinou běžně používaných nitrilových, silikonových a fluoropolymerových těsnících materiálů. Oleje řady Alpha™ SP splňují požadavky dle specifikací: DIN 51517 Část 3 AGMA 9005 - D94 AIST 224 David Brown Type E SIEMENS MD Rev 13 pro převodovky Flender (ISO VG 150 - 680) Oleje řady Alpha™ SP mají klasifikaci CLP dle DIN.

Výhody

Vysokotlaká (EP) výkonnost chrání převody před opotřebením a nárazovým zatížením ( změřeno výkonem FZG a rozsáhle ověřeno v praxi) Technologie aditiv Alpha™ SP ‘Clean gear’ zajišťuje nízkou tvorbu úsad Dobrá separace vody a deemulgace Vysoká ochrana proti korozi a opotřebení

 

Prosím kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se cen a dostupnosti.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.